Ironie bolí 9/3

19. dubna 2013 v 22:08 | LittleLover |  Ironie bolí
Etoo...tohle jsem vymýšlela a psala hodně dlouho...ale...no...myslím že to ujde...ne? :DD Uff...no myslela jsem že to bude delší...a ono nic :DD

Varování: Celej tenhle díl je +18 3:DD jo...máte pravdu...šmudlinka se snažila :DDDA klokan v mí hlavě taky....HOP :D


Srdce mi vynechalo několik úderů.Polknul jsem na sucho.Jen jsem kývnul.Usmál se na mě a začal mě líbat.Něžně mě kousl do jazyka.Polaskal ho a dál prozkoumával jazýčkem má ústa.Pomalu jsme se přesouvali do koupelny.Trošku se ode mě odtáhl a svléknul mi tričko.Objal mě za pas a začal líbat na krček.Vjel jsem mu rukama do vlasů a výskal je.Měl jsem zakloněnou hlavu a zavřené oči.Sál mojí bradavku,laskal jí jazykem a něžně jí kousal.Slastně jsem vydechl.Pak udělal to samé na té druhé.Mé vzdechy se nesly celou místností.Prolíbal si cestu k mému pupíku.Obkroužil ho jazykem a vnikl do něj.Zatmělo se mi před očima.Sundal mi kalhoty.Přemístil se znovu na můj krk.Sundal jsem mu triko a mé ruce se mi i hned rozeběhli po jeho hrudi.Laskal jsem každou část jeho kůže prsty.Znovu mě začal líbat.Kdykoli jsem mu zatlačil na bradavky,zasténal do polibku.


S jeho pomocí jsem mu sundal kalhoty i se spodním prádlem.Rukou jsem mu pohladil vnitřní stranu stehna a pokračoval jsem výš.Pohladil jsem jeho chloubu po celé délce.Prsty mu polaskal špičku.Eli zasténal ale zarazil mě.Podíval se na mě zastřeným pohledem.
"Já..." zavrtěl hlavou."Anděl si tu ty..."
Znovu okupoval mé ústa.Sundal ze mě poslední kousek oblečení.Přesunul se na můj krk.Jazykem přejel po klíční kosti.Vzal můj penis do dlaně a začal jí pohybovat nahorů a dolů.Musel jsem se o něj opřít.Vzdychal jsem jeho jméno do jeho prsou.Zrychloval a spomaloval pohyb své ruky.Přestal mě uspokojovat a vzal mě za zadeček a posadil na pračku.Podíval se mi do očí.Něžně se na mě usmál a znovu mě políbil na rty.Ruce jsem mu dal na ramena.Znovu se o mě začal starat rukou.Pak se odtáhl od mích rtů.Pohltil špičku mé erekce.Začal jí obkružovat a kmitat přes ní jazykem.Prohnul jsem se v zádech a hlasitě zasténal.Zajel sem mu rukou do vlasů a trochu za ně zatahal.Vzal do úst celou mou chloubu a začal pohybovat hlavou nahorů a dolů.Zrychloval tempo.Cítil jsem ten překrásný pocit v podbříšku.
"Eli..." vydechl jsem jeho jeméno a vyvrcholil.Eli spolikal mé sperma a ještě jednou provokativně obrkoužil špičku jazykem.Odtáhl se ode mě.Olízl se a znovu mě políbil.Sundal mě z pračky a nasměroval do sprchy.Pustil teplou vodu a znovu se věnoval mé hrudi.Rukama mi hladil záda.Jednou mi putoval k zadečku.Ale než udělal něco dalšího odtáhl se odě mě.
"Kevine..chceš to?" musel jsem se trochu usmát.
"Ano...chci to..chci tebe..moc" zašeptal jsem do zvuku padajících kapek vody.
Kývnul a začal si znovu přivlastňovat mé rty.Rukou pohladil můj zadeček.Prstem do mě začal vnikat.Sykl jsem.Na chvíli přestal.Pak do mě znovu začal pronikat.Začal se ve mě pohybovat.Přidal druhý prst a začal se ve mě roztahovat.Prohnul jsem se v zádech.Přidal třetí prst a znovu se ve mě pohyboval a roztahoval.Opřel jsem se o něj a zavřel oči.Vzdychal jsem pokaždé když narazil na mou prostatu.Pak ze mě vyšel.Nadzvedl mě a zády mě opřel o zeď.Nohy jsem mu obmotal kolem pasu.Pomalu do mě pronikl.Líbal mě a začal nasazovat rychlé tempo.Oba jsme vzydachli do polibků.Vzal mou chloubu a začal po ní přejíždět.Pohyboval rukou a sjednotil rytmus.Kousal jsem se do spodního rtu.Nechtěl jsem křičet.Ale nešlo to.Křičel jsem jeho jméno v přívalech vzrušení.Znovu jsem cítil ten překrásný pocit v podbříšku.Ale intenzivněji.Netrvalo to dlouho.Zakřičel jsem jeho jméno a vyvrcholil.Eli zrychlil přírazy.Po chvíli se udělal do mého nitra.Spustil mě na nohy a obejmul.Nechal jsem se unášet tím krásným pocitem který jsem tak dlouho necítil.Chvíli jsme jen tak stáli ale pak se odemě Eli odtáhl.
"Myslím že je vážně čas na sprchu" usmál se na mě.Úsměv jsem mu oplatil a kývnul jsem na souhlas.Vzal sprchový gel a nalil si ho trochu do dlaně.
"Otoč se" řekl mi s úsměvěm na rtech.Otočil jsem se k němu zády.Začal mi je mýt.Objal mě a začal mi mýt bříško a hruď.Líbal mě na lopatky.Znovu jsem vzrušeně vydechl.Zajel svíma rukama k mému klínu.Přemístil se rty na mou šíji a rukou mě znovu začal uspokojovat.
"Eli...to..nemůžeš" vydechl jsem a prohnul se v zádech.
"Můžu..andílku" zašeptal mi do ouška a trochu silněji stiskl.Kousnul jsem se do spodního rtu ve snaze zkrotit své sténání.Nepomohlo to.Palcem mi promnul špičku.Ten pocit byl znovu intenzivnější.Cítil jsem lechtání v podbříšku...ten pocit byl v celém mém těle.Zrychlil pohyb ruky.
"Eli...já.." zavřel jsem slastí oči a prohnul se v zádech.Znovu jsem vyvrcholil.Eli mi spokojeně brouknul do vlasů.Umyli jsme.Usušil nás.Vzal mě do náručí a přenesl do ložnice.Položil mě do postele.Stáhnul ze mě ručník.Usmál se na mě a políbil na koleno.Pokračoval výš.Začal mě líbat na podbříšku.Laskal tam mojí pokožku a já znovu začal pociťovat ten neuvěřitelný pocit.To vzrušení.Zavřel jsem oči.Vmísil se mi mezi nohy a začal líbat na hrudník.Bradavky dráždil jazýčkem a zoubky.Přítáhl se k mému obličeji a podíval se mi do očí.Usmál se na mě a věnoval mi velmi dlouhý a něžný polibek.Začal mě líbat na krku a na klíční kosti.Jednou rukou jsem ho hladil po zádech a tou druhou jsem zkoumal jeho hruď.Znovu se na demě naklonil.Pohladil mě po tváři.Přejel mi ukazováčkem a prostředníčkem po rtech.Pootevřel jsem je a olízl je.Vzrušeně vydechl.Hrál jsem si s jeho prsty jako s jinou částí jeho těla.Vyprostí prsty z mích úst.Začal do mě nimi pronikat.Prohnul jsem se v zádech a zalapal po dechu.Pohyboval a roztahoval je ve mě.
"Eli...prosím..."
Přivřel jsem oči.Políbil mě a pronikl do mě.Zasténal jsem.Začal s přírazy.Něžnými a pomalími.
"Eli...nemuč mě..."
Začal přirážet o něco rychleji a dravěji.Vzal mou chloubu a ve stejném rytmu s ní začal pohybovat.Zavřel jsem oči.Dal jsem Eliovi ruce na ramena.Vždy když se dotknul mé prostaty jsem mu do nich zaryl nehty.Znovu ten známí pocit...skousnul jsem si spodní ret.S hlasitým zasténáním jsem už poněkolikáté vyvrcholil.Eli mě líbal dravě ne krku.Přírazy se zrychlili.
"Kevine..." zašeptal a svalil se ze mě postel vedle mě.Podíval jsem se na něj.Jeho hruď se rychle zvedala.
Nevím kde se vzali ale byli tu.Slzy.Začal jsem plakat.Eli se na mě vyděšeně podíval.
"Kevine"Já...udělal jsem ti něco?Ublížil jsem ti?" zavrtěl jsem hlavou a přitulil se k němu.Objal mě a dal mi pusu do vlásků.
"Tak proč brečíš?"
"Já jen...Kiseop se ke mě takhle nikdy nechoval.Vždy jsem mu byl ukradený...." vzlykal jsem dál a víc.Eli si mě k sobě více přitisknul a znovu mě políbil,tentokrát na čelo.
"Někdo jako on by neměl být milován andělem jako jsi ty.Ani nevěděl jakou vzácnost a zázrak má" usmál se na mě.
"Ale...ale já nejsem anděl...já jsem"
"Jsi můj anděl...kterého nadevše miluji.A udělám vše proto aby byl šťastný"
Nevěřícně jsem se na něj podíval.Měl na tváři ten svůj neodolatelný úsměv a oči zářící láskou a štěstím.Srdce začalo bít jako splašené...z očí mi stekla slza.
"Eli...díky tobě...se konečně cítím milovaný..."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kari55 Kari55 | Web | 19. dubna 2013 v 23:37 | Reagovat

Nya~!! t je sladké~~!! :3 ale když Kevin zmínil Kiseopa, udělalo se mi špatně... :xx chudinka Kevin.. Kiseop ani nevěděl co to má z poklad... :33
Kevin 4x vyvrcholil... :D to čtu poprví.. :-D
je to úžasný ~ ♥ měla jsi pravdu... asi ti začnu říkat bohyně.. :D :D

2 kaspareq582 kaspareq582 | Web | 19. dubna 2013 v 23:45 | Reagovat

[1]: :DD To bylo překvapení ne? :DD 4x...no neber to...a ještě ke všemu s Eliem...Hm?kdo by to nebral?Hm?:D a jsem originální :DD vidíš to vidíš to.... :D

3 Kari55 Kari55 | Web | 20. dubna 2013 v 12:00 | Reagovat

[2]: NE! Kevin vyvrcholil 4x! :D a Eli 1 nebo 2x! :D jsem to počítala! :DDD

4 kaspareq582 kaspareq582 | Web | 20. dubna 2013 v 13:36 | Reagovat

[3]: Mám za to že Eli byl 2x...a ty se Kevinovi divíš? Že se udělal 4x?? S Eliem??  Já se mu teda nedivím... *smích z hlubin pekelných* DD

5 Kari55 Kari55 | Web | 20. dubna 2013 v 17:31 | Reagovat

[4]: no.. s Eliem se nedivím.. :33 :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama