Štěstí v neštěstí/2

9. dubna 2013 v 19:41 | LittleLover |  Štěstí v neštěstí
Okej...nezabíjet...pochopíte...ne...nebijte mě... :D A...klepněte na celý článek prosím :DDD
"AJ(i)?Půjdeš s náma?" Zeptal se Soohyun kluka který spíš než bytost připomínal ducha.Byl pohublý,bledý.Měl uslzené tváře a na sobě černé oblečení."Ne..."odpověděl mu AJ.
"Ale..měl by si s námi jít.Vůbec se mi nelíbí jak-"
"Ne...nejdu...proč bych sakra měl?!Co mě je do toho že se ti nelíbí jak žiju?Tys nepřišel o milovanou osobu!!A teď vypadni!"Křičel na Soohyuna a po tvářích mu stékali slzy.
Soohyun neprotestoval.Odešel.
Chlapec v černém stál u okna.Snažil se zastavit slzy co se mu vlévali do očí.Nešlo to.Je to rok co se to stalo.Pořád to bolelo.Miloval Kiseopa.Ale on...ho opustil...Zradil ho...Je sám...nikdo ho nemiluje.A on sám byl přesvědčen že už nikdy nikoho milovat nebude.Né tak jako Kiseopa.Utřel si slzy.Přešel k posteli.Byla tam jejich fotka.Z doby kdy byli šťastní.Kdy se nestala ta příšerná nehoda.
Kiseop po té nehodě nemohl chodit.Už nemohl tancovat.Už nikdy.Byli to strašné časy.Ale pak...zdálo se že opět bude svítit slunce.Bohužel tomu tak nebylo.AJ ho našel u něj v pokoji.Podřezal si žíly.V jedné ruce držel dopis a v té druhé jejich fotku.AJ byl v depresích několik měsíců.A pořád se to nelepší.Pořád si musí číst ten dopis...

Milý AJ,
Věřím že mě budeš nenávidět.Ale...já už sem to nemohl unést.Všichni mě litovali.Všichni se na mě dívali jako na chudáka.Každý večer jsem myslel na to jaké to bylo když sem mohl tančit.jaké by to bylo znovu chodit.Ale teď.Všichni se o mě starali.Já jsem už nemohl unést tu tíhu těch pohledů.To že vám přidělávám starosti a práci.Ale hlavně mi vadilo že mě miluješ.Že miluješ takovího chudáka jako jsem já.Ty si zasloužíš někoho lepšího.Najdeš ho.Ale né pokud tu budu já.Prosím.Pamatuj že jsem tě miloval.Že tě miluji.Nezapoměň na to.Ani nezapoměň na mě.Doufám že budeš šťastný.Jednoho dne určitě.
S láskou navždy tvůj
Kiseop
Ne.On nikdy nebude šťastný.Už nikdy.Opustil ho jeho anděl.Jeho štěstí.Jeho láska.Jeho život.Znovu se zadíval na fotku.
bolestně se usmál a znovu se rozbrečel.Šel do koupelny.Musí to najít.Bylo to tady.Určitě.Schoval si jí dobře.Čekal až ho jednou kluci nechají samotného v domě.Měl jí tu.Určitě.Jen už si nepamatoval kde.Možná za zrcadlem.
"Ano!" Vykřikl AJ a v ruce svíral žiletku
Pustil vodu a šel hledat další věci.Propisku a papír.Našel je.Něco napsal a vrátl se zpět do koupelny.Vana byla skoro plná tak vypnul vodu.Pomalu si sedal do vany.Do pravé ruky si vzal žiletku.Pomalu se s ní přibližoval k zápěstí.Přiložil ji na kůži.Znovu zavzlikal.Ne...nesmí váhat.On..musí ho vidět.I kdyby musel zemřít.Pomalu zatlačil a z ruky mu začala kapat krev.Pak udělal pevný řez.Položil se do vany.Z těla mu unikal život.Ale s ním také bolest.Zavřel oči.Viděl před sebou jeho obličej.Směje se.A šeptá mu slova lásky.
"Miluju tě..."řekne a naposled vydechne

"AJ(i)?"zaklepal Soohyun na dveře.
"Vcházím" řekl a otevřel dveře.
AJ v pokoji nebyl.Pak zamířil k jeho koupelně.
"AJ!Co...cos to..?" Soohyun spatřil svého kolegu.Byl bledý a nedýchal.Obklopovala ho krvavě rudá voda.
"Ne..Ne!!" Přešel k vaně.Padl na kolena.Z očí mu začali padat slzy.
"Soohyune?" Ozval se Hoonův hlas z vedlejší místnosti.
"Ne!Nechoď sem!"Křikl Soohyun
"Co se děj..."
Hoon nevěřil svím očím.Nemohl.Nechtěl.Do očí se mu nahrnuli slzy.
"Ach...AJ(i)...proč?" Pronesl měkkým hlasem.

"Co se to děje?Proč ti dva?Proč?"řekl Eli a přitiskl si plačícího Dongha blíže k sobě.
"Nevím.Neměli sme ho nech-"
"Koukněte se...tohle jsem našel na AJ stolku" řekl Hoon třesoucím se hlasem.
Podával dopis Soohyunovi.Otevře ho.Jsou v něm tři slova.
Miluji tě...Navždy...


Okej...Doufám že sem vás nerozplakala...Protože tohle je......APRÍL!! XDD
Já vím je to pozdě..ale co :DD Takhle to vážně nedopadne :DDDD Takže mě nazabíjejte :DDDD Jinak se nedozvíte jak to dopadne :DDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kari55 Kari55 | Web | 9. dubna 2013 v 21:43 | Reagovat

NO TWL!! :D:D
na začátku, když jsem to okem projela, tak jsem si toho slova 'apríl' všimla.. ale nemyslela jsem si že ta povídka bude apríl.. xDDD
ona to čte i Kiki a ona na mě "ta povídka.......blbej apríl" xDDDD TWL!! že mě to nenapadlo.. :D -.-"
ještě že to neni ono... to by byl nějakej rychlej konec... :D :-D

2 kaspareq582 kaspareq582 | E-mail | Web | 9. dubna 2013 v 21:50 | Reagovat

[1]: Tak...nevim..bych musela psát obří písmena když má ta povídka 22 stran :DDD To jako..fakt ne :DD A dopadne to...tak jak to dopadne... :DDD Já jsem tak šťastná že budu mít zpátky svůj NB :33 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama