Štěstí v neštěstí 7/Konec... :3

14. dubna 2013 v 1:11 | LittleLover |  Štěstí v neštěstí
Takže....je to přepsaný....vše....doufám že se vám to zakončení bude líbit....Mě se líbilo...a líbí...tak snad i vám...i když se mi to zdá znovu urychlené...kdyžtak dám nějaký ty...jak se tomu říká....to je jedno...ještě na každej pár nějakej ten díleček :33

Varování:+18

Eli objal Dongha kolem pasu.Mladší se od staršího trochu odtáhl a podíval se mu do očí.
"Eli...já..já....hm.."uhnul očima.."Chci...chci tě...chci to..." než to dořekl myslel si že mu hlava exploduje.Eli se na něj pobaveně podíval.Pak jen pohodil hlavou a sundal Donghovi tričko.Přitiskl si ho k sobě a dravě si přivlastňoval jeho rty mezitím co rukama hladil jeho nahou hruď.Nahmatal jeho bradavky a něžně na ně zatlačil.Dongho se mu odvděčil zasténáním do polibku a třasem jeho roztouženého těla.

Eli se od něj odtrhl a podíval se mu do očí.ho.Promnul jeho bradavky mezi prsty.Dongho přivřel oči a kousl se do spodního rtu.Znovu ho začal líbat.Prozkoumával jeho ústa a začal si hrát s jeho jazykem.Něžně se přetahovali o dominanci i když bylo jasné že Eli má navrch.Dongho hladil Eliho záda a když jej kousnul zaryl mu do citlivé pokožky nehty.Eli se začal věnovat jeho krčku.Jazykem mu přejel po klíční kosti.Políbil ho na rameno a začal líbat milencovu hruď.Prolíbal se k jeho bradavce.Sál jí,laskal jazykem a něžně kousal.Dongho vjel Elimu do vlasů,zatahal za ně a zavzdychal jeho jméno.To samé zopakoval na té druhé.Pomalu přemístil Dongha k posteli.Položil ho a začal si znovu prolíbávat cestu,tentokrát k jeho bříšku.Obkroužil jeho pupík jazykem a vstoupil do něj.Dongho se prohnul v zádech a slastně zasténal.Eli putoval níž k podbříšku.Laskal jeho pokožku a rozmazloval jí svím jazykem.Začal mu sundavat kalhoty.Poladil jeho chloubu přes poslední zbytek látky kterou měl mladší na sobě.Ten zavzdychal,kousl se do rtu a zavřel oči.
"Prosím...." zavzdychal Dongho.Eli se usmál a sundal mu spodní prádlo.Vsál jeho špičku a kmital přes ní jazykem.Chlapec pod ním se svíjel v návalu rozkoše.
"Víc...prosím" zaškemral Dongho a zamrkal na Eliho.Ten pohltil celou jeho délku a začal pomalé a táhlé pohyby hlavou.Dongho pevně svíral prostěradlo aby se proti Elimu nepohnul.Když ucítil jak jeho milenci zatepalo v chloubě zanechal jeho klín a znovu se začal věnovat jeho rtům.Dongho mu sundal tričko.Rukama bloudil po jeho hrudi.Eli zasténal když se prsty věnoval bradavkám ale znovu začal Dongha líbat.Jejich jazyky si hráli.Eli se přesunul k lalůčku jeho milence.Něžně ho okusoval.Dongho se pod ním znovu svíjel vzrušením.Začal si sundavat kalhoty i se spodním prádlem.
"Prosím....já...prosím...udělej mě...prosím" zaskučel Dongho.Eli ho políbil na čelo a přešel k nočnímu stolku.Vytáhl lubrikant.Dongho jen překvapeně zamrkal.Eli si k Donghovi sedl a na dva prsty si vymáčkl narůžovělou mazlavou tekutinu.Něžne roztáhl Donghovi nohy a vztoupil do něj jedním prstem.Dongho vyjekl slastí.Elimu se zatmělo před očima.Uklidni se....nesmíš to urychlit..opakoval si pro sebe Eli aby tady Dongha neznásilnil...I když ...dalo by se to v téhle situaci takhle brát?Zavrtěl hlavou a pokračoval v připravování Dongha.Přidal druhý prst.Rostahoval je a pohyboval s nimi.Dongho sténal a vrněl jako kotě.Když přidal už třetí prst a vše šlo jak Eli chtěl tak si potřel svou chloubu lubrikantem a pomalu do něj vnikl.Zavřel oči a vydechl.Už dlouho chtěl tohle udělat.Jen ten pocit že je v něm by ho mohl udělat.Zavrtěl hlavou a začal s pomalými přírazy.Skousnul si dolní ret a trochu zrychlil.Chytil Donghovu chloubu a začal jí zpracovávat.Pokojem se rozléhali jejich steny.
"Eli-já..už..." nedořekl to.Zasténal a udělal se na Eliho bříško.Eli se znovu kousl do rtu.Ryhleji přirazil a udělal se do Dongha.Překulil se na záda.Podíval se po nočním stolku a vytáhl z něj kapesníčky.Utřel sobě a Donghovi bříško.Dongho se unaveně podíval na Eliho.
"Teče ti krev ze rtu"konstatoval a políbil Eliho.Polaskal poraněné místečko jazýčkem.Odtáhl se.
"Už ne.." zaculil se.Eli ho k sobě přitáhl a objal.Políbil na tvářičku a přikryl dekou.
"Víš že tě miluju že jo Dongho?" zeptal se vážným hlasem.Dongho se na něj podíval.
"Jo...vím..A ty víš že bych si tě vzal že jo?" zeptal se ho s úsměvem na rtech.


O dva roky později
"Soohyune:Můžeme vyrazit?"Všichni na nás čekají"říká Hoon a nervozně se prohlíží v zrcadle.Měl na sobě bílí smoking.
"Vypadáš úžasně.Neboj se" usmál se na něj a kývl směrem ke schodům.Dole čekali kluci.Eli cuchal Donghovi vlásky a smál se tomu jak nafouknul tváře.AJ je opřený o stůl,objímá Kiseopa a oba se baví s Kevinem.
"Tak můžeme vyrazit"řekne Soohyun s úsměvem na tváři.
"Máte prstýnky?" zeptal se AJ "
Já je mám...všechny"ušklíbne se Kevin"Není fér že máte společnou svatbu" fňukne si."Na mě ste nepočkali" usměje se smutně.
"Tak mi tě vezmeme do trojky" vyhrkne Eli a začne se smíchy přímo dusit."Aspoň budu mít v posteli dva anděli" říká a vážně se dusí.
"Omlouvám se Kevine,ale já trojku neberu.Jsem sobeckej a rozmazlenej.O Eliho se dělit nehodlám" říká Dongho a něžně bouchne Eliho do prsou."A ty by sis měl zapamatovat že si...že budeš můj majetek okej?" říká s úsměvem na rtech a věnuje mu pusu na tvář.
"Spíš ty můj" odvětí mu Eli.
Soohyun se podívá na Hoona.Ten se rozesměje a kroutí hlavou
"Né že bych neměl Kevina rád ale až takhle teda ne..Navíc mám rád neše zaběhlosti...a do koupelny se tři prostě nevejdeme.Maximálně mít Kevina jako plyšáka" mrkl na Soohyuna.Začali se smát jako pomatení.
"Okej..to už stačí....prostě až si někoho najdu vezmete se po druhý a je to" řekne Kevin s obličejem barvy jahůdky.
"No..měli bychom vyrazit,ať nepříjdeme na vlastní svatbu pozdě" řekne Kiseop a s AJ už vychází ze dveří.
"Se Soohyunem a Hoonem příjdeme pozdě i na vlastní pohřeb" křikne Eli a s Donghem se vydává za Kiseopem a AJ(em).
"No promiň...Kdo je tu leader?" zasměje se Soohyun vezme Hoona za ruku a mrkne na Kevina
"Tak pojď ty náš plyšáku"
+++
"...Ano"řekne Soohyun a něžně se na Hoona usměje.
"Nyní si vyměňte prstýnky"
Soohyun chytne Hoona za ruku a nasadí mu prstýnek.To samé udělá i Hoon.
"A nyní si dejte své novomanželské políbení"
Soohyun se nakloní k Hoonovi.Dlouze a něžně ho políbil.Chytil ho za ruku a propletl si s ním prsty.Odtáhl se od něj a naklonil se k jeho oušku."Miluju tě Hoone...slibuju že nás nic nerozdělí a že tě budu milovat navždy.." podíval se mu do očí a znovu ho něžně políbil...

Ehehé...jo...určitě udělám na každej páreček nějakej díleček :D :33 se rýmuje...OMK~P :DD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kari55 Kari55 | Web | 14. dubna 2013 v 2:51 | Reagovat

Nya~~~!! Wáá~~!!! *má co dělat aby nezačala pištět* Dongho a jeho poprvé!!! sladký! slaský!! SLADKÝ!! :33 :D
bože! bože!! BOŽE!!! O_O to je nádherné!!! O_O :33 :-) ^○^
Eli to prostě zabíjel!!! xDDDD u něj vždycky umírám!!! xDDDD
chudák Kev... si ho všichni dobírají... T^T :D ale ten to taky zabil!! :D :D "...prostě se vezmete po druhý.." :D :D neboj Kevinie... tady na tebe už čeká Kiki... :-D :D
JEP!! JEP!! JEP!! :-D ještě na každej páreček, nějakej díleček!!!! :-D :D :D

2 kaspareq582 kaspareq582 | E-mail | Web | 14. dubna 2013 v 11:42 | Reagovat

[1]: vždyť říkám (píšu) že udělám....Ale kam dát Kevina ? O_o :D Nemám páru :D

3 Kari55 Kari55 | Web | 14. dubna 2013 v 12:36 | Reagovat

[1]: já jen souhlasíím.. :D
no.. tak ho dej do trojky.. :D :D :-D DongHo se z toho snad nezblázní.. xDD

4 kaspareq582 kaspareq582 | E-mail | Web | 14. dubna 2013 v 13:11 | Reagovat

[3]: On MOŽNÁ ne..ale já jo :DD Nebo...jop....super nápad...ej...Jo..takhle to udělám... :D Né trojku ale něco kapánek jiného :DD

5 kaspareq582 kaspareq582 | E-mail | Web | 14. dubna 2013 v 13:12 | Reagovat

Kdo má z U-kiss podle tebe nej sexy tělo? :DD

6 Kari55 Kari55 | Web | 14. dubna 2013 v 13:17 | Reagovat

[5]: všichni!! xDDD no.. tak....
1. Hoon vs SooHyun (mezi nima si vybrat nejde.. :D
2. KiSeop
3. Eli
4. AJ
5. Kevin
6. Dongho (šory Dongho.. T^T :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama