Teď budu seme já

6. dubna 2013 v 13:03 | LittleLover |  Jednorázovky
Jsem tu znovu :D budu to dělat chronologicky...Tohle byla má druhá povídka... :D Tak si jí užijte :D Znovu se mi nelíbí :D
Název:Teď budu seme já
Skupina:U~kiss
Pár:Hoon+Eli
Věnování:Vám...tady nikdo není takže...tobě můj nikdo :33 :D
Upozornění:+18...na mě se nedívejte :D

Blonďáček otevřel oči.Porozhlídnul se po pokoji.Když pohledem zamířil na tmavovlasého chlapce.Spal.Pohladil jej a dal pusu do vlasů.Když se podíval na hodiny zarazil se.To spali skoro jedenáct hodin?No,po včerejšku se nedivil.Byli až moc vášniví.


Usmál se.Jeho první noc s chlapcem kterého miluje už od doby kdy se k nim přidal.Teprve před dvěma měsíci se mu vyznal.Ze začátku se mu Hoon vyhýbal.Ale pak se stalo co nečekal.Vyznal se mu též.To nemohl chvíli vydýchat blonďáček.Trvalo mu asi dva dny než s nim dokázal promluvit.Hoon totiž nikdy nevypadal že je na kluky.Když se mu přiznal tak měl dívku.Asi po dvou týdnech co se mu vyznal se s ní rozešel......
Chtěl se ho zeptat proč to udělal ale když se ho zeptal tak mu neodpověděl.Jenom uhnul očima a pokrčil rameny.Dostal vztek
"Nevíš?!" křikl na něj a chytl za tričko.
"Já-já nevím co bych ti na to měl říct.Co-co chceš slyšet?"řekl vyděšeně Hoon.
Blonďěček se na něj podíval zmateným pohledem.On sám nevěděl co chtěl slyšet.Pustil ho,něco zavrčel a odešel.Tmavovlasý chlapec chvíli seděl a přemýšlel.Pak se postavil a šel za Eliem.Byl ve svém pokoji.Zaklepal.Nic se neozvalo.Vešel.Eli seděl na posteli.Hlavu měl opřenou o ruce.Otočil se na něj.Probodával ho pohledem.Znovu se otočil a koukal se do prázdna.
"Eli já..Nikdy by mě nenapadlo že...že se do mě zamiluješ..a..je fakt že jsem si všiml tvého chování ale..nikdy by mě nenapadlo že...mě miluješ"řekl a musel popadnout dech i odvahu."Já..od začátku tě mám rád víc než je zdraví..a proto...když mi Krystal řekla že mě miluje tak jsem jí navrhl rande.No...docela jsme si rozuměli.A tak jsme spolu začali chodit.Jenom abych tebe dostal z hlavy.Nešlo to.Zvlášť potom co jsem si uvědomil že když se mě dotkneš moje srdce divoce buší a polije mě horko.Ale s ní to tak nebylo.A ani jsem si to nechtěl přiznat.Pak ses mi vyznal.A já jsem se vyděsil své reakce.Tak moc jsem tě chtěl.A tak moc jsem ti chtěl říct že tě miluju.Ale...neudělal jsem to.Bál jsem se pravdy"řekl a podíval se na blonďatého chlapce.
Ústa měl pootevřená údivem,oči se mu leskli a ruce třásli.Nemohl uvěřit tomu,co slyšel.Rychle se postavil a přešel k Hoonovy.Chytl ho za ramena.Nadechl se,chtěl něco říct ale když se mu tmavovlásek podíval do očí nevěděl co říct.Pustil ho a odešel zpokoje.Hoon stál jako zmražený.Snad i nedýchal.Druhý den když byly všichni v kuchyni.Vládla v ní zvláštní atmosféra.Eli který rád mluvil a dělal si srandu,mlčel a Hoon který byl pozorný teť byl jako opilí.Vše mu padalo z rukou a všemu se nervozně smál.
"Co je s těma dvěma?" zeptal se Dongho Soohyuna.
"No...řekl bych že si vyznali city"usmál se na Dongha.
"City?Ty dva se milujou?!"vypískl až moc nahlas.
Všichni se podívali na Dongha kterej se pitomně smál a mával rukama jako blázen.Koukli se na Hoona a Eliho.Ty zrudli,podívali se na krátký okamžik na sebe.I hned zaryli pohled do stolu.Zbytek dne byl o něco lepší.Nikdo se moc o ty dva nestaral a nechali je být.Další den měli zkoušku.Natáčeli nový videoklip.Vše šlo hladce když...
"Eli bacha!"křikl AJ.Všichni se na něj otočili.Eli ležel na zemi a vzlikal.
"Sakra!AU!Moje ruka!"Hoon za ním okamžitě přiběhl.
"Má asi zlomenou ruku...Eli jsi v pořádku?"zeptal se ho se starostí v hlase.
"Jo-Jo skoro"odpověděl mu a zavřel oči.Hoon ho k sobě přitiskl.Opřel se svím čelem o to jeho.Eli skoro přestal dýchat.Skoro jako všichni co je sledovali.
"Miluju tě Eli"řekl z ničeho nic Hoon a věnoval mu polibek na rty.Když se od něho odtáhl tak se na něj vytřeštěně podíval.
"Co to děláš?" špitnul Eli.
"Co bych dělal?"pronesl Hoon s úsměvem "Jenom tě miluju"
V nemocnici se ukázalo že to není zlomené ale lehce nalomené.Když mu ruku ošetřili pustili ho domů.Hoon se o Eliho celou dobu staral.
Když už měl ruku zahojenou,přemýšlel jak to Hoonovi oplatí.Nic ho nenapadlo a tak šel za Soohyunem.Ten se na něj usmál a řekl
"Co by chtěl Hoon nejvíc?..Hm..."Přistopil k němu a chytil ho za bradu "....tebe..." se smíchem ho pustil"Zkus se mu nabídnout...Pouta,bičík?...Hm...?Vsadím se že to ho dokonale...vzru....Né...eh...Eli!...Já si dělal srandu!!...eh..."To už Eli neposlouchal a šel do svého pokoje.Přemýšlel......Pouta?...Bičík?...To asi ne...ale myslím že pozice seme by mu mohla stačit....tvářit se nevinně...a přitom ho svést...a potom?....to už je na něm...usmál se.
Když už byl večer Eli s Hoonem šli do pokoje.Už přede dveřmi se vášnivně líbali.když se konečně dostali do pokoje Eli přitlačil Hoona na zeď.Líbal ho.Pak trochu povolil a Hoon rychle získal semeho pozici.Líbali se.Hladově se kousali do rtů.Hladili se a strhávali ze sebe oblečení.Spíš jako milostné hrátky to vypadalo na souboj.Hoon tlačil Elie před sebou.Rukou nahmatal lem jeho kalhot.Rukou mu přejel po Eliho chloubě.Zasténal..Eliho ruka zkoumala hruď jeho milence.Přejel mu rukou po prsou.Stiskl mu bradavku a mnul jí mezi prsty.I on zavzdychal.Konečně dorazili k posteli.Hoon do Elie lehce strčil.Ten spadnul do postele a Hoon na něj vlezl.Nohou přitlačil na jeho erekci která se rýsovala pod látkou jeho kalhot.Jednou rukou Eliho hladil po hrudi a druhou ho držel za bradu aby měl přístup i k jeho krčku.Jazýčkem přejel po klíční kosti až k ušnímu lalůčku.Eliho ruce hladili Hoonova záda.Jednou rukou mu zajel k zadečku pod kalhoty.Prsty trochu přitlačil na jeho otvůrek.Tmavovlásek si slastně zkousnul spodní ret.Hoon už to nemohl vydržet a serval z Elie jak kalhoty tak i spodní prádlo.Díval se Eliovi do očí.Přitom vzal jeho erekci do ruky a začal pumpovat.Eli zavřel oči hlasitě dýchal a nechal se unášet tím krásným pocitem.Hoon se z Elie zvedl ale rukou pořád zpracovával jeho erkci.Klekl si k němu s pomalu olízl jeho chloubu pocelé délce.Eli zalapal po dechu.Rukama zajel Hoonovo do vlasů.Ten se usmál a vzal si do úst jeho špičku.Začal jí sát.Eli sténal.Hoon pomalu celou jeho délku vzal do pusi.Sám si rozepnul kalhoty a začal zpracovávat i tu svou.Když ucítil jak úd jeho milence zatepal přestal.Eli skoro zavrčel v nesouhlasu.Hoon zvedl Elie a přesunul ke zdi.Chvíli se líbali a provokovali.Pak Elie otočil zadečkem k sobě.Nic neuspěchal.První obkroužil jeho otvor.Eli zavzdychal.Jendním prstem přitlači aby do něj vztoupil.Trochu prstem zapohyboval.Ozvalo se slastné zavzdychání.Přidal i druhý.To Eli sykl bolestí.Prstem nepohyboval aby si na jeho přítomnost zvykl.Po chvíli se v něm začal pohybovat.Znovu se ozvali steny.Když si byl Hoon jistý tak vytáhnul prsty a špičkou své chlouby pronikl do Elie.Škádlil ho.Eli skoro kňučel aby si ho vzal.Ale hlavně mučil sebe.Eli byl tak úzký!!Rozhodl se že už je nebude trápit.Poprvé přirazil.Byl tak Úzký...ten pocit!!Začal přirážet jemně a pomalu.Po chvíli surově a rychle.Uchopil Eliovu chloubu a začal pumpovat.Eli byl zpocený.Z posledních sil které měl vykřikl Hoonovo jméno když se mu udělal do dlaně.Po pár přírazech byl hotoví i Hoon.
Sedli si na zem.Eli se opřel o Hoona.Byli vyčerpaní.Dýchali přerývavě a rychle.Hoon pohladil Elie po tváři a dal mu polibek na tvář."Miluju tě"řekl Hoon.
Eli se na něj usmál."Já tebe taky".
Po chvíli usnul.Hoon ho odnesl do postele a přikryl.Sám se šel vysprchovat.Když se usušil lehl si k Elimu.Objal ho a usnul.

"Blonďáček otevřel oči.Porozhlídnul se po pokoji.Když pohledem zamířil na tmavovlasého chlapce.Spal.Pohladil jej a dal pusu do vlasů."
Hnědovlásek sebou škubnul.Posadil se a upřeně se díval na Elie.Ten se na něj podíval a usmál se.
"Dobré...no ráno už asi ne"a ukázal rukou na hodiny.Hoon se zarazil
"To jsme spali tak dlouho?"podíval se se zájmam na Elie.
"Asi ano" a věnoval mu úsměv.
"Já-já půjdu se osprchovat"řekl Eli.
Hoon jen kývnul a šel se obléct.Přišel do kuchyně.Byli tam všichni.
"Ále...copak Hoone...vy jste se rozhodli vstávat ?A jak se ti líbila odměna za tvé pečovatelské služby?"zeptal se Soohyun.
"No přece nezaspíme celý den...Jak ty o tom víš?"řekl Hoon který se díval na svého pobaveného leadra.
"No...řekněme" začal "že to byl můj nápad" řekl a vzápětí se rozesmál když viděl svého kolegu a přítele v naprostém šoku.
"No...tedy....hlavně ten dárek jsem vymyslel já ale to co...ehm...dělal bylo z jeho hlavy" řekl a spadl skoro na zem v záchvatu smíchu stejně jako ostatní když viděli Hoona kterej měl čelist na zemi.
"Co se děje?" zeptal se Eli když vešel a viděl své kamarády jak se smějí jako blázni
."Ále...to bys tu musel být" řekl Soohyun se slzamy v očích.Eli se na něj nechápavě podíval a pokrčil rameny.V té chvíli ho Hoon vzal za ruku a vláčil někam do haly.Tomu se kluci smáli ještě víc.
"Co tě to napadlo?"křikl na Elie."Nevím..co myslíš"odpověděl.
"Proč ses ptal Soohyuna na..na...na tamto...?"Eli se podíval na Hoona.
"Prostě jsem nevěděl jak bych ti měl oplatit tvou péči.I když vím že to myslel ze srandy,mě to přišlo jako super nápad....nemyslíš?" Přistoupil k Hoonovi chytil ho za bradu a políbil ho.Polibek to byl smyslný a dlouhý.Když od sebe odstopili Eli chytil Hoona za ruce otočil ho a přitiskl na stěnu.Dal mu ruce nad hlavu.Jednou rukou mu držel ruce a tou druhou putoval k jeho rozkroku.Zajel pod kalhoty i pod spodní prádlo.Pohladil ho.Hoon zavzdychal.Eliovím uším se tento zvuk líbil.Přiblížil se k Hoonovi jemně ho kousl do ouška a zašeptal" Těť budu seme já..."


P.S...Dongho...já..proč z něj dělám takovou holčičku? :D No..doufám že se vám to alespoň kapku líbilo...vlastně...můj nikdo doufám že se ti to líbilo :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kari55 Kari55 | Web | 7. dubna 2013 v 1:22 | Reagovat

když jsem přečetla název a parring, tak jsem říkala kde je tady vůbec seme.. :D u nich to nejde ne pohled rozeznat.. :D
moc dobré.. ;)) jediný problém mám asi potom "pokrčil rameny." napsala 'FLASHBACK', že potom se píše co bylo v minulosti.. takže někdo by mohl být zmatený.. :D

2 kaspareq582 kaspareq582 | E-mail | Web | 7. dubna 2013 v 11:17 | Reagovat

JO jo...No jo no... :D No..tak nějak...Seme...Uke...nějak sem to vymyslela..nojo no...druhá povídka..nebijte mne paní :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama