Splněné přání- ČiČi-bejb

24. prosince 2013 v 15:57 | LittleLover |  Na přání ^^
|Freedom|Kis+Tao|Splněné přání|Pro-ČiČi x)|+18|
*Název nemá skoro nic společného s povídkou :D* Áno, mě totálně hrabe, ALE...! ČiČi, mám pro tebe dárek k Vánocům! :DDD Ach jajaj...dneska mě to psaní chytlo, i když nevím co mám psát...*Jasně že vím...povídky na přání ale tak...Omlouvám se, nom...* Tak doufám, že se ti to bude líbit :33 A necháš mi u toho koment...abych alespoň věděla, že sis to přečetla...-_-" Nom...nevím, nevím...ten konec je takovej divnej, co?...No, to se dočteš :D Když tak se ozvy, a já ten konec třeba trochu pozměním...ale jinak se mi to docela líbí, na to že je to +18 :D Jo a mimochodem, snad ti nevadí sprostá slova...Ale řekla bych že ne :D

"Tao!Kde sakra je, ta lstivá panda...já ho zabim..." Křičel přes celou autodílnu. Oči měl plné vzteku.Tohle prostě musel udělat jenom on...

"Co je?" Ozve se za ním.Kris se na něj nasupeně otočí.

"Můžeš mi říct...proč si mi sakra...Dal do kanclu růžový tričko s pandou a s duhou, a byl na ní napsanej Freedom?!"

"Oh...ale to já nebyl..." Řekl nevinným hlasem Tao, a obličej mu křivil arogantní úsměv.

"Sakra Tao!Štveš mě!Táhni ke všem čertům..." Mrskl po něm to zmiňované triko a chystal se k odchodu...

"Ale no tak Krisi...Neříkej že nejsi teplej...Ten tvůj pohled pokaždý, když mám na sobě jenom černý uplý tílko..."

V Krisovi se začala vařit krev. "Ty malej hajzle..."Procedil mezi zuby a otočil se na něj.

"Neublížíš mi." Řekl prostě Tao. "Jsi strašně měkkej..."

"Že ti neublížím...Tsse...ublížím a ukážu ti, jak dokážu být tvrdej..." Řekl o něco tiše Kris a podíval se Taovi do očí. "Menší nevýhoda je v tom...že se ti to nejspíš, bude líbit..." Řekl s úsklebkem na tváři.

Chytl Taa za límec jeho pracovního oblečení, a jedním tahem mu je svlíkl do pasu.Černé tílko které obtahovalo každý mladíkův sval v Krisovi vyvolávalo touhu.Pokaždé...a Tao to věděl.
Jednou rukou okolo Taova pasu si ho k sobě přitáhl a vrhl se na jeho rty.Dravě a rychle si jeho rty přivlastňoval.Jazykem přejel po Taovu spodním rtu.Chtěl prozkoumat jeho ústa, ale Tao mu to nechtěl dovolit.Kris mu kolenem zatlačil mezi nohy. Z Taovích úst se vydral tichý sten a Kris toho využil.Vplul do jeho úst jazykem a začal je prozkoumávat.Hladit po zoubcích, po horním patře.Polaskal mu jazyk a chtěl aby se Tao zapojil. A to se také stalo.Tao zatlačil na jeho jazyk, začal se s ním přít o "nadvládu" i když už ze samého začátku tušil, že je jeho boj prohraný.

Kris ho kousl do rtu a zatahal za něj.Pak se od něj odtáhl.Zadíval se Taovi do očí.Viděl v nich touhu.

"Co pak?Nebudeš pokračovat?A já myslel, že mi ukážeš jak tvrdej seš.."Pošeptal Krisovi do ucha a rukou mu začal masíravat jeho rozkrok.Kris se prudce nadechl.Ignoroval to, co mu Tao řekl.Jednou rukou ho objal za pas a druhou mu vplul do vlasů.Rty se přisál na jeho bledou kůži na krku.Kousal do ní, přejížděl po ní jazykem a cítil, jak mu Tao slábne v náručí.Usmál se pro sebe.Jazykem přejel k jeho klíční kosti.Dával na ní motýlí polibky a slabě do ní kousal.Pohledem sklouzl k autu, které bylo za Taem.Líbající Taa na krk, se přesunul k autu.Rukama chytl Taa za zadek a posadil ho na kapotu auta.

Tao jako by se probral z tranzu. Nohama objal Krise okolo pasu čímš si ho k sobě přitáhl víc a rychle, jako hladová šelma z něj stáhl tílko.Vydechl, když pohledem přejel po jeho úžasné postavě.Zády se položil na kapotu auta a dlaněmi začal přejíždět po Krisově hrudi. Mezi prsty uchopil jeho bradavky a začal je mnout. Kris trhavě vydechl a sklonil se k Taovi pro další dravý a vášnivý polibek.Cítil jak jeho touha vzrůstá.Svým plným rozkrokem se otřel o ten Taův.

"Kurva Krisi..." Zasténal a zvrátil hlavu do zadu.Kris se jen pousmál a znovu se vrhl na jeho krk.Rukama nahmatal lem jeho tílka a vyhrnul mu ho až ke krku.Jazykem se ihned vrhl na jeho bradavku přes kterou začal ihned kmitat.Obkroužil jí, vsál jí a stiskl mezi zuby. Tao se prohnul v zádech čímš se znovu otřel o Krisův rozkrok.

"Krisi dělej..." Znova zasténal

Kris se ušklíbnul ale udělal tak, jak Tao chtěl.Rukou se dostal pod látku jeho šatů a stiskl jeho erekci.Začal po ní přejíždět v pomalém, mučivém tempu, mezitím co si vychutnával chuť Taovích rtů.

Zatlačil na jeho špičku a palcem jí začal v krouživích pohybech hladit.Tao dal Krisovi ruce okolo krku a přitáhl si ho k sobě.

"Víc..."Zasténal do polibku a snařil se přirazit do Krisovi ruky. Ten se usmál a tempo své ruky zrychlil.Ale ne o moc.Chtěl Taa trochu pozlobit...navíc, tak jako tak dostane to, co chce.

"Krisi..."Vydechl zoufale Tao. "Udělej mě už..."
Kris miloval, když takhle mluvil.

"Popros..." Řekl hravím hlasem Kris.Tao se na něj naštvaně podíval.

"Kurva Kri-...Ahh...Prosím...Udělej mě..."

"Hmm...to se mi líbí..." Broukl Kris a políbil Taa na ušní lalůček.Jakým si zázrakem se sklonil k Taově erekci a vzal si jí do úst.Hrál si s její špičkou.Kroužil přes ní, pomalu po ní sklouzával a kmital přes ní.Tao se opřel o lokty.I když by měl nejraději zavřené oči a vychutnával si všechny dotyky které mu Kris věnoval, pohled na Krise, který mu právě kouří.Skousl si spodní ret a přivřel oči, když ho Kris pohltil celého.Hlavou k němu přirážel čím dál rychleji, až pocítil, jak v Taově erekci zatepalo.Vypustil jej z úst a Tao nesouhlasně zvrčel.

"Až po mě, zlato..."Řekl Kris, jehož pýcha byla až bolestně vzrušená.Stáhl ze sebe kalhoty a špičkou své erekce se dotkl Taového otvůrku.Pomalu na něj zatlačil.Bez přípravy.Nechtěl, aby ho to bolelo, ale...

"K-Krisi..." Zavzdychal Tao. "Pohni sebou..."

"Jak si koťátko přeje..."

Přirazil.Rychle a surově.Zatmělo se mu před očima.Jazykem si přejel po rtech.Sklonil se k Taovi a věnoval mu polibek na rty.Začal přirážet pomalu a hluboce, aby si vychutnal ten slastný pocit, a úzkost Taova těla.Rukou sjel Taovi po břiše až k jeho erekci, a začal s táhlími pohyby.Přirážel čímdál rychleji a dýchal mělčeji.

"Já...Krisi..."Nedořekl to.Prohnul se v zádech a zalapal po dechu.Udělal se do Krisovy dlaně.

Kris ho začal líbat na krk.Netrvalo to dlouho, a udělal se do Taa.Položil svou hlavu na Taův hrudník.Snažil se zklidnit svůj dech a svoje srdce.Po tomhle toužil dlouho.Jo, vždycky věděl, že k tomu škvrněti cítí něco víc a tímhle se to potvrdilo.Opřel se o rukama o kapotu auta a zadíval se Taovi do očí.Tao zrudnul, ale pohledem neuhýbal.Kris se trochu usmál a sehnul se k Taovi.

"To je poprvé, co ti došly slova..."Řekl předtím, než jejich rty spojil v políbku.Tao se pomalu zvedal a Kris si ho stáhl do náručí, pořád opečovávající jeho rty.

"Já jen ...Jsem si uvědomil že jsi...fakt nádhernej..."Řekl skoro zasněným hlasem Tao a zadíval se Krisovi do očí.

"Pff!Až teď ti to došlo?To mě urazilo...." Usmál se Kris a jazykem přejel po Taově čelisti. "O tobě to vím už dlouho..."Zašeptal.

"Víš...tak nějak jsem rád, že jsi tu šéfem ty..."Řekl zastřeným hlasem Tao.

"Proč?"

"Protože kdyby tu byl šéfem někdo jinej, asi těžko bychom mohly vymazat kamerový záznamy."

"Eh, proč si myslíš, že je budu mazat?" Podíval se Kris na Taa s ďábelským úsměvem na tváři.

"Hej!No...to..Krisi!"

"Klid koťátko...bude to čistě pro mé osobní účeli..."

"To teda ne!...Jestli pro tvoje osobní účeli...mě je to jedno...Jen že...proč by sis to měl dělat sám, když tu jsem já..." Řekl neviňoučkým hlasem.

"Ah tak....To si mi měl říct rovnou..."Zasmál se Kris a dal Taovi pusu.

"A jen abys věděl tak..." Tao se nadechl. "Tě miluju, pako!" Křikl s červeným obličejem a odešel do šatny.

Kris se za ním pouze díval s něžným úsměvem na tváři. "Jako bych to nevěděl..."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ČiČi x) ČiČi x) | Web | 25. prosince 2013 v 11:22 | Reagovat

iafdauhfoafdiaf ...

!!!!!!!!!!!!!!!!!

No...

Bolo to úžasné porno ! :D

*padla*

Ja som z toho bola večer tak v prdeli, že aj moje sny boli v takej prdeli. Chápeš ?! O.O
Ani neviem čo na to povedať, lebo... ono sa mi to tak hrozne soifugiouagzsr, že ani neviem svoje emócie vyjadriť slovami  XDDD.
ďakujem ďakuejem milión krát, za tak zvrhlú poviedku, čo perfektne ulahodila mojej "nevinnej" dušičke :D
Yaaaa ! Zbožňujem ťa :D

2 kaspareq582 kaspareq582 | Web | 25. prosince 2013 v 13:58 | Reagovat

[1]: *Proč jsem místo zvrhlé povídky četla vlhké povídky? :D*
Nom...Pokud byli v Taově prdeli, pak je to v pořádku :D Tak já ti milionkrát nemášzačnujem :DDD Tak já jsem celkově taková...k sežrání :D Ale můžeš mě i zbožňovat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama