Dvojtá-trojtáosobnost

11. ledna 2014 v 23:18 | LittleLover
| Dvojtá-trojtáosobnost | DongLi | splněné přání | Pro - Kari | +18 |
Upozornění - Autorce tohoto díla trochu jebalo v mozku...jde to poznat.

Karííííí! Prosíííím tě! Vždyť víš jak tě miluju *Lol, nevíš :D* Tak mě nezabíjej! Ani za infarkt, ani za tuhle povídku! Já nevím kde se to ve mě vzalo!...Fakt ne...Nezabíííjej mě...budu hodná...T_T Slibuju...


"Ále...malá Coco nám zase zapomněla dát svojí svačinu...pokolikáté už to je?" Zeptal se arogantním hlasem Eli a čekal na svou odpověď.
"Řekl bych, že je to asi...um, celý tenhle týden nám nedávala svačinu a ještě nepřinesla ten projekt, který slíbila, že dokončí..." Řekl Kiseop a opovrhovaně se podíval na dívku, která seděla v lavici a celá se třásla, slzy v očích.
"Jako by ti ta tvoje svačina nestačila, Elii." Protočil oči Dongho a opřel se o zeď. " Navíc, ten projekt, už máš ty dávno hotovej, tak nevím, proč už tu holku nenecháš. Myslím, že její dvoutýdenní peklo skončilo, mohli by jsme si najít někoho, kdo nám tu svačinu opravdu dá..." Řekl, a snažil se o to, aby nevypadal zaujatě.
"Dongho, můžu ti říct, že mě poslední dny sereš." Vyprskl Eli a zabodl do Dongha pohled. Naštvaný, nebezpečný, nehánějící hrůzu. Jediná výhoda byla to, že se Dongho nebál. Ačkoli by to nikdo neřekl, byli spolu. Byli "pár", i když to tak Donghovi nepřipadalo. A vyznání taky nebylo nijak zvlášť okouzlující. Prostě se Eli opil, přitiskl ho na zeď a začal líbat. Řekl mu že ho miluje a bla, bla, bla. Když se druhý den probudil, bylo mu fakt hodně blbě, a tak mu mohl Dongho říct, že to cítí stejně, a nemusel očekávat výsměch. Takže se nějakým zázrakem dali dohromady a...no, vždycky, když udělá něco špatně, třeba něco takovího, co udělal teď, jejich skupina chce, aby byl potrestanej...taky že je, ale...až moc přepychově, uškíbnul se DongHo. I když vypadal z téhle bandy asi nejvíc normálně, měl rád...bolest. Až moc. Ale nedělal si stím hlavu, když si našel někoho, jako je Eli, bolest je zaručená. Vždycky se musel smát, když mu chtěl Eli opravdu ublížit, ale z jeho úst většinou unikl slastný sten.
"Aha...a co mi za to hodláš udělat?" Zeptal se Dongho.
"Asi na tebe začnu být něžnej...." Řekl potichu.
"Tss...se svojí povahou...To těžko."
Eli k Donghovi přiskočil a chytl ho za vlasy. Donghovu tvář zdobil úsměv. "Říkal jsem ti to..."Zašeptal.
"Asi bychom si to měli vyříkat, co myslíš?" Řekl Eli naštvaně.
"Definuj mi "vyříkat" "
Eli na Dongha upřel naštvaný pohled. "Definovat? Že z tebe asi vyšukám mozek..." Sykl potichu, aby ho slyšel jen Dongho a vzal ho za ruku a někam vedl. Starší část budovy byla prázdná...Skoro. Ale jediné, co se Eliovi hodilo bylo to, že tam byla stará matrace. Smýkl s Donghem který zády dopadl právě na onu matraci. Rozkrčmo si na něj sedl a dlaněmi ho zatlačil ještě víc do země. Pomalu rukama sklouzával k jeho krku. Palcem přejel po Donghovích plných rtech.
"Začínám si myslet, že to děláš schválně..." Řekl Eli.
"Začínám si myslet, že tě to baví..."
Špičkou jazyka přejel po Eliovém prstu a pak ho do něj i kousl. Eli se ušklíbl a stáhl z Dongha černé tričko s nějakým nápisem. Rty se přisál na jeho krk. Kousal ho a rukama škrábal po hrudi. Z Donghovích úst unikaly steny a nehty zabořil do Eliové kůže na bocích. Eli se od jeho krku vzdálil, aby mohl do úst vsát Donghův spodní ret. Rukou zajel Donghovi pod kalhoty a stiskl až neohrabaně jeho pýchu. Dongho zasténal a Eli mu vnikl jazykem do úst. Přejel po jeho zoubcích a prozkoumával vše, co mohl. Pak se rychle přesunul k bradavce, kterou skousl a nakonec olizoval. Rukama rozepnul Donghovi kalhoty a strhl je z něj stejně jako spodní prádlo.
Dongho se nalepil na Eliovo stehno o které se začal třít. Zasténal a prudce otevřel oči. Podíval se na Elie. Usmál se a rukou mu vjel do vlasů. Rychle jí cukl a z Eliových úst se ozvalo bolestné zasténání.
"Tak kdy mi vyšukáš ten mozek z těla? Tohle se až moc táhne..."
"Užij si to..." Řekl Eli, díval se Donghovi do očí a přitom mu přejel jazykem po jeho celé délce. Dongho zalapal po dechu. Tenhle pohled...Miloval ho a dokázal by se z něj hned udělat.Eli jazykem obkroužil jeho špičku a pohltil ho. Táhlé a pomalé pohyby Dangha zabíjeli.
"Eli..." Zavrčel Dongho a pohnul se proti němu.
"Tss...Okej, jak myslíš, princátko." Eli si rozepnul zip od kalhot a společně se spodním prádlem stáhl až ke kolenům. Donghovy nohy si dal na ramena a svou tepající chloubu nasměroval k Donghovu zadečku. Ten ale Elie zastavil.
"Nechtěl si ho mít už v sobě, nebo ti bolet nevyhovuje?" Vyštěkl Eli ale Dongho se jen pousmál. Stoupl si na čtyři a zadíval se na Elie.Jazykem si přejel po horním rtu a pak se jako štěně doplazil k Eliovému rozkroku. Vzal jeho penis do rukou a začal mírně pumpovat. Jazykem začal laskat špičku a tlumeně vzdychal. Eli se opřel o ruku a tou druhou se vloudil do Donghových vlasů. Začal mu určovat tempo, až ho Dongho pohlcoval celého.
"Dongho..." Vyšlo z Eliových úst a prudce přirazil jeho hlavou proti svému klínu. Zalapal po dechu. Bílá tekutina se Donghovi vlila do úst a on ji všechnu spolikal.
"A teď...ti mám vyšukat z hlavy mozek jak? Klackem?"
"Pokuď to bude tvůj klacek..." Uškíbl se Dongho a obkrčmo si sedl na Elie. Zadečkem se začal třít o jeho ochablou pýchu, kterou hodlal dostat do sebe.
Dongho začal líbat Elie a přitom kousat do rtů. Rukou mu přejížděl po hrudi a zastavil se na bradavkách které začal mnout. Nakonec Elie objal a jen se třel svým tělem o to jeho. Eli ho kousl do krku a trochu ho od sebe odtáhl.
"Štveš mě..." Řekl znovu vzrušeným hlasem Eli a chytl Dongha za boky. Nadzvedl ho a před tím, než ho nechal dosednout na jeho chloubu ho dravě políbil.
"Eli..." Zasténal Dongho a nehty se mu zaryl do zad.
Eli pokrčil nohy aby tak mohl pronikat do Dongha hlouběji. Rychlé přírazy, spocená těla, steny...
Dongho uchopil do ruky svou chloubu a sám se začal zpracovávat. Hlavu opřel o Eliovo rameno a zavřel oči. Po chvilce se prohnul v zádech a vyvrcholil na jejich bříška. Eli dál přirážel do těsného prostoru. Po chvilce se udělal i on.
Eli padl zády do matrace a na jeho hruď Dongho. Ten se po chvilce vzpamatoval a vstal.
"Měli bychom se vrátit..." Zabručel a vstal. Pozbíral oblečení a hodil ho po Eliovi.
"Proč seš zas takovej?"Protočil očima Eli a začal se oblíkat.
"Jakej?"
"Naštvanej..."
"Už mě to nebaví..."
Eli se na Dongha vyděšeně podíval. "Já tě nebavím?" Zeptal se tišším hlasem.
"Cože? Ne..." Dongho se na Elie zadíval. "Tak jsem to nemyslel...už mě nebaví dělat tu blbost a ostatním ubližovat..."
Eli se na Dongha podíval s úsměvem. Přešel k němu a dal mu pusu do vlasů. Nic na to neříkal. Chytl Dongha za ruku a šel s ním do třídy.
Před třídou se zastavil a zadíval se do Donghových očí. "Myslel jsem, že řekneš, že tě nebavím já..." Vyhrkl. Dongho na něj jen tiše koukal.
"Ty si pako..." Řekl a kroutil hlavou. "Ty musíš mít rozdvojenou osobnost...tohle není možný...v jednu chvíli bys dokázal zabít i titána a v té druhé jseš jak štěně...Na čem jedeš?" Řekl Dongho s červeným obličejem a koukal se jinam.
"Maximálně na tvým spermatu..." Zasmál se Eli a vstoupil do třídy. Usmíval se na všechny strany.
"Jo jasný...To si mi měl říct dřív, nevypral bych si prostěradlo...."
"Jo..je to škoda...mohl jsem si ho vyvařit a mít z něho polívku." Zatvářil se vážně Eli a Donghovi spadla brada až na zem.
"Blbečku, myslíš si, že to myslím vážně?"
"No to si piš, že si to myslím..."
"Áááh...to jsem tak průhlednej?"
"Elino!"
Všichni spolužáci na nich viseli pohledem.
"Ty máš vážně rozdvojenou osobnost!"
"Roztrojenou, zlatko!"
"Bože, mlč už raději..."
"Já jsem bůh? Oh, díky..."
"Elino..."
"Jasné, jasné...Běž si sednout na místo, už zvonilo..." Řekne Eli.
"Já bych si sedl na svoje místo, ale sedíš mi na něm ty..."
"Ah...šory...už se přemisťuji.."
"Jasně, ty teleportére..."
Celá třída i s učitelem, který už tam dávno byl, se na ty dva dívali jako na blázny.
"Ehm, pane Dongho, mohl by jste si sednout už na své místo?" Ozval se učitel.
"Rád bych, kdyby mě tu neotravoval tenhle holub..."
"Cože to...holub?" Řekl učitel nechápavě.
"Holub-on" Ukázal na Elie, který šilhal.
"Vážně vypadá jako holub-É, tedy,m mohl by jste si sednout už na svá místa?"
"Už letííím" Ozval se Eli, ale ani se nehl.
"Štveš mě..." Zamračil se Dongho. "Takže..." Začne s pomocí všech svých sil židli i s Eliem přesunovat na správné místo.
"Hej! To je jako co?"
"No, nešlo to po dobrém.." Mrkne na něj a vezme volnou židli a jde ke svému místu. Otočí se na Elie.
"To budeš mít takovej výraz pořád?" Vyprskne smíchy Dongho.
"Tak už se konečně uklidněte vy dva, ano? Rád bych začal s vyučováním.." Znovu se ozve učitel.
"Jo, vždyť už jsme v klidu."Sedne si do lavice a připraví si věci. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 12. ledna 2014 v 1:19 | Reagovat

NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!! *pláče smíchy* TO JE NA MĚ MOC!!!! SAKRA!!! HOLKA!!! NA ČEM JEDEŠ ZASE TY?! o_O NA HOONIEHO SPERMATU?! o_O (ani bych se nedivila....)
NO TWL!! xDDDDD TO JE VOLOVINA!!! xDDDD PITOMOST!!!!! xDDDDD (ale jako super!! xDDD) ale je to i ňuňu!! x333 Eli jako štěňátko~♥♥ x33
ten konec jsem trochu nepochopila, ale to je fuk..!! xDDD hlavně, že chápu TO předtím.. xDDD (Y)
ale... díky xDDDDDDD

2 kaspareq582 kaspareq582 | 12. ledna 2014 v 9:30 | Reagovat

[1]: No...na jeho spermatu už nejedu dávno :DDD To je někoho jinýho, jenže nevím kterýho, když mám tolik manželů a milenců :DD A nemáš zač, hlavně mě nezabij a bude to okej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama